Ош облусу

 

 

Аты, фамилиясы, атасынын аты.

Ээлеген кызматы

Телефонy

Кубатов

Айвар Эсенкулович

Төрага

(+996 3222) 5-65-29

(кабылдама)

Шамшиев

Абдрасул Абдрахманович

Төраганын жазык иштери жана административдик укук бузуулар жөнүндөгү иштер боюнча орун басары

(+996 3222) 5-90-52

(кабылдама)

Масабирова

Тарифа Жаанбаевна

Төраганын жарандык иштер боюнча орун басары

(+996 3222) 7-04-10

 

Аширбаев

Исламидин Маматович

Төраганын административдик жана экономикалык иштер боюнча орун басары

(+996 3222) 5-71-83

(кабылдама)

Каримова

Рахат Абдылдаевна

Судья

 

Салиев

Калыгул Абдылдаевич

Судья

 

Абдылдаев

Алмазбек Жолдошбекович

Судья

 

Эгембердиева

Аида Ураимжановна

Судья

 

Мадмарова

Эльнара Абдувалиевна

Судья

 

Токтомушев

Мамасалы Мырзашевич

Судья

 

Орозматов

Улан Тынчылыкович

Кеңсе башчысы

(+996 3222) 2-36-21

 

 

СОТТУН ДАРЕГИ: Ош шаары, Муминов көчөсү, 3

 

Аты, фамилиясы, атасынын аты

Ээлеген кызматы

Телефону

Атаназаров

Нурлан  Алайдинович

Төрайым

(+996 3222) 2-20-53 (кабылдама)

Токтомаматова

Нургуль Жантороевна

Кеңсе башчысы

(+996 3222) 2-20-58,

2-20-54

 

 

СОТТУН ДАРЕГИ: Ош шаары, Ленин көчөсү, 318

 

Аты, фамилиясы, атасынын аты

Ээлеген кызматы

Телефону

Токтосунов

Тилек Калыкович

Төраганын м.а.

(+996 3239) 5-02-84 (кабылдама)

Аматов Медер Кудайбербериевич

Кеңсе башчысы

(+996 3239) 5-02-88

 

 

СОТТУН ДАРЕГИ: Кара-Кулжа айылы, Ленин көчөсү

 

Аты, фамилиясы, атасынын аты

Ээлеген кызматы

Телефону

Кенжебаев

 

Нурлан Төрөбаевич

Төрага

(+996 3232)5-16-16

(кабылдама)

Балтабаева Марапат Тугелбаевна

Кеңсе башчысы

(+996 3232) 5-18-37

 

 

СОТТУН ДАРЕГИ: Кара-Суу шаары, Ленин көчөсү, 59

 

Аты, фамилиясы, атасынын аты

Ээлеген кызматы

Телефону

 

Төрага

(+996 3233) 2-24-58 (кабылдама)

Абдырахманов Рахман Аширалиевич

Кеңсе башчысы

(+996 3233) 5-06-19

 

 

СОТТУН ДАРЕГИ: Өзгөн шаары, Ленин көчөсү

 

Аты, фамилиясы, атасынын аты

Ээлеген кызматы

Телефону

Арзыбаев Убайдула Кадырович

Төрага

 

(+996 3231) 5-12-78

 

Айтиев Базарбек Токурович

Кеңсе башчысы

(+996 3231) 5-08-20

 

 

СОТТУН ДАРЕГИ: Араван айылы, Чкалов көчөсү, 3

 

Аты, фамилиясы, атасынын аты

Ээлеген кызматы

Телефону

 

Төрага

(+996 3234) 5-11-53 (кабылдама)

Жантороев Полот Суранбаевич

Кеңсе башчысы

(+996 3234) 5-11-52

 

 

СОТТУН ДАРЕГИ: Гүлчө айылы, Ленин көчөсү

 

Аты, фамилиясы, атасынын аты

Ээлеген кызматы

Телефону

Батырбеков Жаналы Мамытович

Төрага

(+996 3237) 6-00-40 (+996 3237) 2-11-97

Курманбеков Дауд

Кеңсе башчысы

(+996 3237) 2-11-91

 

 

СОТТУН ДАРЕГИ: Дароот-Коргон айылы, Сулайманов көчөсү, 113

 

Аты, фамилиясы, атасынын аты

Ээлеген кызматы

Телефону

Ташбаев Сатыбалды Кочкорович

Төрага

(+996 3230) 2-60-38 (+996 3230) 2-12-54

Ташматов Улукбек Рахматович

Кеңсе башчысы

(+996 3230) 2-62-78

 

 

СОТТУН ДАРЕГИ: Ноокат шаары, Калинин көчөсү, 4

 

Аты, фамилиясы, атасынын аты

Ээлеген кызматы

Телефону

Кулакматов Базарбай Орозматович

Төраганын милдетин аткаруучу

(+996 3222) 5-94-87 (кабылдама)

Абдыкеримова Нурзат Абдижалиловна

Кеңсе башчысы

(+996 3222) 5-92-03

 

 

СОТТУН ДАРЕГИ: Ош шаары, Муминов көчөсү, 3

 

Байланыш маалыматы

720040, Бишкек шаары, Абдумомунов көчөсү, 205
 
Жогорку Соттун электрондук почтасы - supcourt@sot.kg
 
 

 

Иштөө графиги

Дүйшөмбү - Жума     08:30 – 17:30

  Түшкү тыныгуу       12:00 – 13:00